Samuel

Samuel czuje na sobie presje otoczenia oraz rodziny, którzy pokładają w nim wielkie nadzieje. Będzie on próbował za wszelką cenę ich nie zawieść, ale będą go dręczyć niepewność i wątpliwości. Z pozoru wydaje się trochę szorstki i arogancki, ale tak właściwie ma serce zdolne poświęcenia. Dba o swoich przyjaciół.

Sebastian

Sebastian nie daje się wciągnąć w żadne intrygi. Jest lojalny wobec przełożonych i wobec swoich przyjaciół. Jest ciekawy świata, co owocuje tym, że często zostaje erudytą i człowiekiem o wielu zainteresowaniach. Budzi powszechny autorytet. Woli działać poprzez słowa i naukę niż przez nieprzemyślane głośne czyny.

Sergiusz

Sergiusz wydaje się być srogi. A on po prostu konsekwentnie trzyma się swoich przekonań, nawet jeśli miałoby to przynieść mu nienawiść pewnych ludzi czy pogardę. Nie poddaje się chwilowym słabostkom, potrafi szybko i poprawnie oceniać ludzi. Nie boi sie odważnych posunięć i nie daje się zniszczyć krytyce.

Stanisław

Stanisław ma łagodne usposobienie. Zawsze wita każdego szerokim uśmiechem. Rodzina jest dla niego najważniejsza, a troska o jej materialny byt nieraz zaprząta mu głowę, co niestety powoduje, że pieniądze są dla niego silną pokusą. Pracuje sumiennie, uczciwie. Lubi prowadzić aktywny tryb życia, najlepiej jeśli jego praca pozwala mu na ciągły ruch.

Sylwester

Sylwester jest duszą towarzystwa. Nie usiedzi sam w domu. Lubi typowo męskie rozrywki: piwo, mecze, sporty siłowe. Działa gwałtownie, czasami wręcz porywczo. Dopiero później przychodzi moment na analizę sytuacji. Największa zaleta: odwaga. Największa wada: brak szacunku dla autorytetów.

Szczęsny

Szczęsny to człowiek wiecznie zajęty. Ciągle brak mu czasu by spokojnie usiąść w fotelu z gazetą w ręku. Kieruje nim przeświadczenie, że życie jest krótkie, więc trzeba je dobrze wykorzystać. Jest łowcą wspomnień i doświadczeń. Jeździ w egzotyczne miejsca, podejmuje dziwaczne hobby, bawi się. Nie jest stały w swoich wyborach życiowych. Ma ciekawą osobowość, lgną do niego ludzie.

Szymon

Szymon jest dobrym organizatorem. Lubi mieć wszystko pod kontrolą. Niekiedy martwi się o niepotrzebne szczegóły, ale to dlatego, bo dąży do perfekcji. Ma poczucie humoru, ale nie pozwala sobie na żarty z innych. Jest lojalny, ale bywa, że zapatrując się w autorytety gubi własne zdanie. Niestety ludzie nauczyli sie wykorzystywać jego złote serce.