Ulpian

Ulpian to imię z tradycjami. Dziś już w Polsce chyba się go nie spotyka. Ulpian to człowiek odważny. Nie boi się wyzwań - raczej to on ich szuka. Chce prowadzić ciekawe życie, by mieć o czym na starość opowiadać wnukom. Pociągają go sporty ekstremalne oraz podróże do krajów, gdzie diabeł mówi dobranoc. Jest najszczęśliwszy, gdy znajdzie kilka osób, z którymi wspólnie mógłby realizować swoje szaleństwa.

Urban

Urban to imię wielu papieży. Urban prowadzi bogate życie duchowe i wcale się tego nie wstydzi. To przysparza mu cichego szacunku wśród znajomych, którzy sami boją się podjąć tak gorliwe życie religijne. Urban jest trochę ekscentryczny. Trudno mu znaleźć osoby, które podzielają jego zapatrywania, ale jak już takie znajdzie - jest to przyjaźń na całe życie.

Ursyn

Ursyn to mężczyzna naprawdę szarmancki. Piękne słówka przychodzą mu z łatwością. Wyróżniają go wysokie maniery, co w obecnych czasach należy do rzadkości. Oczarowanie kobiety zajmuje mu kilka sekund, ale nie bójcie się partnerki Ursyna. Jest on bowiem przykładem wierności. Potrafi dbać o swoją dziewczynę tudzież żonę. Rycerskość Ursyna nie kończy się tuż po slubie, on będzie wielbił swoją wybrankę aż do śmierci.