Damian

Damian to typ mózgowca. Jest bardzo inteligentny, co pozwala mu budować długofalowe strategie działań. Na drodze do sukcesu stoi mu własne lenistwo. Jednak gdy trzeba, umie się zebrać w sobie i działać sprawnie. Na codzień gdy widzi, że mało można zyskać nie podejmuje większych wyzwań. Ceni sobie spokojne życie w rodzinnym gronie.

Daniel

Daniel ma silną potrzebę rywalizowania. Nie koniecznie chce być najlepszy, ale chciałby pokonać konkretne osoby, dać im nauczkę, pokazać na co go stać. Liczy się z opinią innych na jego temat. Pragnie zdobyć powszechny szacunek i uznanie. Jest lojalny wobe swoich przyjaciół, czasani nawet troche bezkrytyczny wobec ich poczynań.

Dariusz

Dariusz to człowiek, który cały czas chce się rozwijać. Cieszy się ze zdobywanej wiedzy, a każde nowe doświadczenie jest dla niego samo w sobie nagrodą. Umie cieszyć się drobnostkami. Ma szczególne zamiłowanie do elektronicznych gadżetów. Do innych ludzi podchodzi swobodnie i otwarcie.

Dawid

Dawid to człowiek, którego można określić jako rycerskiego. Hołduje wielkim ideałom. Nigdy nie odmówi pomocy, wręcz czuje się odpowiedzialny za słabszych i potrzebujących. Odznacza się wysoką kultura osobistą, zwłaszcza wobec pań umie zachować się szarmancko. Raczej wszystko bierze na poważnie, bardzo się angażuje nawet do małych rzeczy.

Dominik

Dominik prowadzi głębokie życie wewnętrzne. Liczą się dla niego przede wszystkim wartości niematerialne. Ale to nie znaczy, że jest outsiderem. Ma wielu przyjaciół. Próbuje ich przekonywać do własnego światopoglądu. Pozostaje skromny nawet gdy doszedł do najwyższych stanowisk.

Dymitr

Dymitr stara się wyrwać ze stereotypów i za wszelka cenę pokazać swą nietuzinkową naturę. Możliwe, że bedzie miał bardzo oryginalne hobby. Jest uporządkowany i woli prowadzić poukładane życie. Świetnie się sporawdza na jego przykładzie powiedzenie - stara miłość nie rdzewieje.