Gabriel

Gabriel to mężczyzna o anielskim sercu. Niesie ludziom bezinteresowną pomoc, często pracuje jako wolontariusz. Jednak nie chce i nie daje się wykorzystywać. Chciałby pomagać mądrze tj. tak, by ludzie sami nauczyli się rozwiązywać swoje problemy. Ma sielny charakter. Nie poddaje sie presji społeczeństwa tylko podąża za głosem sumienia.

Gerald

Geralt to mężczyzna, który przy pierwszym poznaniu wydaje się byc nieco szorstki, cyniczny. Ale w rzeczywistości drzemią w nim ogromne pokłady dobra. Może nie jest to najlepszy towarzysz do rozmowy, ale nigdy nie pozostawi potrzebującego bez pomocy. Ciągle szuka swojego miejsca na świecie i odpowiedzi na pytanie jaki naprawde jest.

Gracjan

Gracjan zadziwia swoją odwagą. Głosi niepopularne poglądy, obnosi się ze swoją oryginalnością i nic sobie nie robi z krytyki pod jego adresem. Ma mentalność gwiazdy. Chce, żeby o nim było głośno. Umie zdobyć wiernych przyjaciół, którzy będa podziwiali go i szanowali. Staje się wtedy ich przywódcą.

Grzegorz

Grzegorz ma żyłkę do interesów. Potrafi wyczuć, co aktualnie jest na topie i wykorzystać taką wiedzę. Niekiedy troski materialne przesłaniają mu radość życia. Ale Grzegorz jest uparty, małymi kroczkami brnie do przodu. Taka strategia w końcu owocuje długo oczekiwanym sukcesem. Grzegorz ma zabawne poczucie humoru i optymistyczne nastawienie do świata.

Gwidon

Gwidon to lekkoduch. Nie przejmuje się problemami codzienności. Wierzy, że jakoś się ułoży. Nie przyjmuje zasad społecznych, które miałyby go ograniczać. Bardzo ceni sobie wolność i możność decydowania o swoim losie. Najlepsza praca dla niego to dziennikarz. Umie drązyć temat i zdobywać informacje z róznych źródeł. Raczej nie wytrzymałby pracy, gdzie wszystko ma chodzić jak w zegarku.