Patryk

Patryk to człowiek, który charakteryzuje się wyszukanym gustem. Ma w sobie manierę klasy wyższej, choć nie zawsze do takiej należy. Nie zadowala się byle czym. Jego pasją czesto okazuje się motoryzacja. Szybkie samochody to dla niego sposób na odreoagowanie stresów i zaprezentowanie swego statusu społecznego. Lubi przewodzić ludziom, często jest liderem w jego nieformalnej grupce znajomych.

Paweł

Paweł często popada w skrajności. Raz czuje w sobie zapał i siłę by zdobyć cały świat, kiedy indziej zamyka się w domu i wycisza. Nieraz zaskakuje zdumiewającymi pomysłami, rzuca wszystkie siły na ich realizację, ale dość szybko rezygnuje, gdyż samodyscyplina nie jest jego silną stroną. Razem z kimś, kto by go motywował i prowadził w trudnych momentach, może osiągnąć bardzo wiele.

Potr

Piotr ma duszę sportowca, choć niekoniecznie wybierze taką karierę. Jego cechy sprawią, że poradzi sobie także na innych polach. Jest bowiem wytrwały i ma dużo samodyscypliny. Nie nudzi mu się żmudne powtarzanie czynności, bo w głowie ma ostateczny cel. W życiu towarzyskim woli zdobyć kilku prawdziwych przyjaciół niż szeroką grupę "znajomych".

Prokop

Prokop potrzebuje kontaktu z naturą. Gdy mu go brakuje, czuje się rozdrażniony, permanentnie zmęczony. Najlepiej czuje się na terenach niezniszczonych przez człowieka. Lubi długie spacery, sporty terenowe. Gdyby tylko mógł, założyłby przydomowy ogródek, a dom udekorował roślinami. Jest typem zapalonego hobbisty.

Przemysław

Przemysław to typ mózgowca. Nauka to dla niego nie problem, zawsze w szkole był w czołówce uczniów. Mimo tego pozostaje skromny i uczynny. Zazwyczaj unika większych zabaw, ale jak już gdzieś wychodzi, to szaleje do białego rana. Często w życiu zdaje się na przypadek, ale jest urodzonym szczęściarzem, tak że zawsze na tym dobrze wychodzi.