Adam

Imię Adam nosił praojciej rodzaju ludzkiego. Dosłownie znaczy "czerwony". Adamowie ciężko pracują na sukces, a gdy go osiągną, nie spoczywają na laurach tylko wyznaczają sobie nowe zadania. Pomimo sukcesów pozosają skromni, prostolinijni i szczeromówni. Adamowie cenią sobie czas spędzony z rodziną.

Albert

Albert ma arystokratyczny sposób bycia. Nienaganne maniery i szarmanckośc wobec kobiet to według niego najważniejsze cechy prawdziwego mężczyzny. Jest wybiórczy jeśli chodzi o zawieranie przyjaźni jak i podejmowane prace. Nie zadowli się byle czym. Uchodzi za ekscentyrka, ale jego intrygująca natura wzbudza zaciekawienie i chęć lepszego poznania go.

Aleksander

Aleksander to typ wojownika. Jeśli nie ma konkretnego celu, będzie on walczył z niesprawiedliwościa, z aroganckim kolegą, z problemami społecznymi. Aleksander ma zarówno wielu przyjaciół jaki i wielu wrogów. Nieuznaje półśrodków i nie za bardzo umie iść na kompromis. Żyje jakby we wlasnym świecie. Największa zaleta: charyzma.

Aleksy

Aleksy ma naturę raczej introwertyczną. On chłonie świat, który go otacza. Ma bardzo dojrzałe poglądy na wiele spraw. POtrafi rozgryźć drugiego człowieka, a nawet pokusi się o drobną manipulację. Ma opinie człowieka uporządkowanego, zawsze można na niego liczyć. Przyda się wszędzie tam, gdzie potrzebne są stalowe nerwy i umiejętność kontrolowania sytuacji.

Andrzej

Andrzej ma stoicki stosunek do życia. Co przyjdzie to przyjdzie, a Andrzej zawsze jakoś dopasuje się do sytuacji. Pogoń za pieniędzmi nie jest jego głownym celem w życiu. Zadowoli się nawet skromną posadą, jeśli będzie mógł realizować swoje pasje. Największa zaleta: niekończoące się poczucie humoru.

Antoni

Antoni to człowiek o mocnym kręgosłupie moralnym. W życiu wiedzie mu się różnie, bo jego twarde zasady i uczciwość nakazują mu odrzucać podejrzane interesy i współpracę z niemoralnymi ludźmi. Świetnie nadaje się do wykonywania zawodów zaufania publicznego. Dużo wymaga zarówno od siebie jak i od innych.

Artur

Artura można określić jako człowieka odważnego, zdolnego do poświęceń. Niekedy może zbyt ryzykownie igra z losem. Gdy znajdzie rozwiązanie, nie szuka innego, łatwiejszego lub słuszniejszego, tylko natychmiast podejmuje to pierwsze. Ma dobre serce, docenia ludzi po ich zasługach a nie po wyglądzie lub majętności. Jest dość zarozumiały.