Kacper

Kacper to człowiek silny psychicznie. Nie przejmuje się problemami, prze do przodu z szerokim uśmiechem na twarzy. Ludzie niekiedy mają go za nieczułego lub wydaje się, że mu wszystko obojętne. Ale tak naprawdę Kacper po prostu akceptuje rzeczy, których nie może zmienić. Wszystkie inne postara się wyjorzystać na swoją korzyść.

Kajetan

Kajetan to człowiek staranny, wręcz pedantyczny. Jego życie zawodowe jest poukładane. Jednak trochę gubi się w życiu towarzyskim. Powoli zdobywa ogładę towarzyską, a i tak preferuje małe grono dobrych znajomych niż zawieranie nietrwałych relacji. Jako mąż adoruje swoją wybrankę, kupuje jej prezenty i kwiaty.

Kamil

Kamil to człowiek ambitny. Próbuje dojść do perfekcji, a także chce pomóc innym, by zmieniali się na lepsze. Ma wysokie mniemanie o sobie. Lubi gdy się go docenia, gdy o nim się mówi. Jest bardzo inteligentny. Ma poczucie humoru. Największa zaleta: umiejętność planowania. Największa wada: zazdrość.

Karol

Karol jest uczynny. Co mu się każe, zrobi; nie próbuje się wymigiwać od pracy. Nieraz działa bez zastanowienia i to jest głównym źródłem jego błędów, do których niechętnie się przyznaje. Jest bowiem bardzo ambitny, odważny. Stara się by inni mieli o nim wysokie mniemanie. Często wychodzi z inicjatywą, jest szybki a nawet jak niektórzy mówią, postrzelony. Nie boi się ujawniać swoich poglądów.

Krzysztof

Krzysztof umie się ustawić. Wie, z kim się zadawać i co może przynieść mu korzyści. Zawsze jest dobrze poinformowany i kontroluje sytuację, co udaje mu się dzięki wrodzonej inteligencji i sprytowi. Dba o to, co o nim mówią i co o nim myślą, stara się dobrze wyglądać. Utrzymuje poprawne, koleżeńskie stosunki praktycznie ze wszystkimi. Największa zaleta: odpowiedzialność.

Krystian

Krystian to sympatyczny lekkoduch. Nie ma człowieka, który by go nie darzył choć odrobiną sympatii. Krystian dwoi się i troi, by zabawić towarzystwo, nawet jeśli musiałby opowiadać suchary. Wszystko zostawia na ostatnią chwilę, wierząc, że jakoś to będzie. Dzięki inteligencji i zaradności, wychodzi zwycięsko z rożnych kłopotów.

Ksawery

Ksawery to człowiek z kręgosupem moralnym. Zawsze wie, co dobre a co złe. Nie znosi próżniactwa, hipokryzji i gdy ludzie pozują na lepszych niż są. Nieraz bywa troche apodytyczny. Raczej nie szuka zwady, konflinty stara się rozwiązywac dyplomatycznie. Może byc postrzegany za sztywniaka, bo nie toleruje głupich żartów.