Radosław

Radosław to człowiek praktyczny. Ma żyłkę do interesów i dobrze wyczuwa nastroje potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych. .Czasami działa może zbyt egoistycznie. Umie dochowywać sekretów. Niechętnie dąży do bezpośredniej konfrontacji z wrogiem, ale woli załatwić problemy dyplomatycznie.

Rafał

Rafał to człowiek bardzo utalentowany. Zaskakuje wiedzą i umiejętnościami. Jednak nieraz brak mu motywacji by wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności aby zdobyć wysokie stanowisko. Zresztą świat władzy i posiadanie wpływów go nie interesują. Trudno go rozgryźć, potrzeba wielu lat by go na prawdę poznać.

Rajmund

W Rajmundzie drzemie wulkan energii. Chętnie angażuje sie w różne akcje. Wszystko co robi, robi na 100%. Cały czas chce być coraz lepszy. Nawet w późniejszym wieku młodzieńczy zapał i pasja samodoskonalenia nie opuszczają go. Idealnie sprawdzi się jako charyzmatyczny nauczyciel.

Robert

Robert ma wielkie serce. Jego największą zaletą jest determinacją. Nigdy się nie poddaje i nie łamie swoich obietnic. Największa wada: nie potrafi się skupić długo na jednej rzeczy. Choć na co dzień jest dość roztrzepany, to gdy sytuacja tego wymaga, jego bliscy wiedzą, że mogą na niego liczyć. Jego śmiech potrafi być zaraźliwy.

Roland

Roland ceni sobie zdrowie i kontakt z naturą. Stara się unikać konfliktów i dzięki temu cieszy się szerokim gronem przyjaciół. Z charakteru jest łagodny, ale nie nieśmiały. Wręcz przeciwnie - jego urok osobisty to jego tajna broń, której nie waha się użyć, gdy chce coś osiągnąć. Wśród znajomych jest swoistym pionierem nowych trendów.

Rudolf

Rudolf wierzy, że ma w życiu misję do spełnienia. Uważa się za wielkiego wojownika, a swoje życie podporządkowuje jakiejś wyższej idei. W życiu osobistym czuje się zagubiony, ponieważ nie zawsze starcza mu czasu dla bliskich. Szybko się uczy. Jego największą zaletą jest nieustępliwość w wprawach, które są dla niego naprawdę ważne. Wadą - zbytnia pewność siebie.

Ryszard

W Ryszard drzemie duży potencjał, co sprawia, że niekiedy może on wydawać się nieco zbyt pewny siebie, ale tak naprawdę chce on tylko zaimponować tym, na których mu zależy. Bez wahania pomaga słabszym i nie boi się bronić własnych opinii. Ciągle chce się sprawdzać w nowych zadaniach, przez co jego uwaga nie zatrzymuje się na długo na jednej rzeczy.