Maciej

Adam znaczy czerwony. Adamowie to ludzie spokojni, opanowani, życzliwi. Mają w sobie upór dążenia do celu, systematyczność. Te cechy często ich zaprowadzają na szczyt kariery zawodowej czy sportowej, gdzie potrafią się uczymać, ponieważ zachwują spokój i trzeźwość umysłu. Cały czas Adam pozostaje skromnym człowiekiem.

Makary

Makary to mężczyzna dość gwałtowny. Kieruje się emocjami, nie ukrywa, co naprawde myśli i czuje. Popada w skrajności, ale potrafi być wierny wobec swojej rodziny i przyjaciół. Ma talent kulinarny i dobry gust.Makary nie zniósłby anonimowości. Musi zrobić coś, by ludzie go znali i szanowali.

Maksymilian

Maksymilian to bardzo towarzyski człowiek. Najlepiej czuje się na zabawach, rodzinnych spotkaniach, w grupie przyjaciół. Cały dzień jest w stanie spędzić przebywając z kolegami bez konkretnego celu. W pracy wprowadza dobry nastrój i ducha wspólnoty, ale nieraz rozprasza współpracowników ciągłym gadaniem. Jest człowiekiem szczęśliwym, który umie czerpać radość z wydarzeń dnia codziennego.

Marcel

Marcel jest uczynny. Co mu się każe, zrobi; nie próbuje się wymigiwać od pracy. Nieraz działa bez zastanowienia i to jest głównym źródłem jego błędów, do których niechętnie się przyznaje. Jest bowiem bardzo ambitny, odważny. Stara się by inni mieli o nim wysokie mniemanie. Często wychodzi z inicjatywą, jest szybki a nawet jak niektórzy mówią, postrzelony. Nie boi się ujawniać swoich poglądów.

Mariusz

Mariusz to typ przywódcy, garnie się do rządzenia. Nie można mu odmówić odwagi, z chęcią rzuca się w nieznane, co traktuje jako kolejne wyzwanie, które potwierdzi jego umiejętności. Jest jednak nieco zarozumiały, brak mu pokory. Jest trudnym współpracownikiem, bo próbuje postawić na swoim, choć racja niezawsze jest po jego stronie. Zyskuje przy bliższym poznaniu.

Marek

Marek to człowiek, który nie jest zbyt wylewny. Woli nie rozmawiać o swoim życiu osobistym. Cechuje go pracowitość. W swoich poczynaniach jest skrupulatny, dokładny. Nie zadowala się półśrodkami. Umie się w życiu ustawić; zadowala go bezpiecznie drugie miejsce bez odpowiedzialności, ale za to z korzyściami i spokojem.

Michał

Dla Michała bardzo ważne są relacje międzyludzkie. Stara się o poprawne, koleżeńskie relacje praktycznie ze wszystkimi. Jest uczynny, uprzejmy. Pasuje mu rola udzielającego rad mentora. Ma skłonność do chwalenia się. Lubią go panie, które są oczarowane jego urokiem osobistym i elokwencją. Na codzień dość roztargniony.

Mikołaj

Mikołaj to człowiek raczej skryty, który woli chodzić własnymi ścieżkami. Nie wdaje się w czcze dyskusje; on i tak postąpi tak, jak postanowił. Mikołaja cechuje wysoka kultura osobista, co pozwala mu brylować na salonach. Drzemią w nim talenty artystyczne, być może Mikołaj okaże się niezłym poetą.

Miron

Mirona można określić jako rzetelnego, uczciwego człowieka. Wywiązuje się ze swoich obietnic, nie odmówi prośbom przyjaciół. Bywa on także nieco apodyktyczny. Długo pamięta zarówno doznane krzywdy jak i oddane mu przysługi, za które umie odpłacić. Dobrze czuje się w towarzystwie innych, bo sam lubi dużo gadać, a do tego potrzebuje grona słuchaczy.