Jacek

Jacek to dobry organizator i przywódca. Dba o swoich ludzi. Choć nieraz nimi trochę manipuluje, nigdy ich nie skrzywdzi. Jeśli trzeba to sam potrafi się postawić swoim przełożonym. Ma bowiem zdecydowane poglądy. Nie lubi się prosić ludzi, więc do wielu rzeczy będzie musiał dochodzić sam. Potrafi zdobyć zaufanie ludzi.

Jakub

Jakub to mężczyzna bardzo energiczny. Nie usiedzi długo na miejscu. Gdy coś robi - pracuje, bawi się, uczy, daje z siebie wszystko. Czesto ma zamiłowanie do majstarkowania. Woli przebywać zdala od wielkomiejskiego zgiełku. Wymarzony weekend to wędrówki po górach z całą rodziną.

Jan

Wyróżna się zdolnościami do analitycznego myślenia. Dogłębnie drąży problemy. Ma mocną wolę. Dizęki temu co postanowił zazwyczaj osiągnie. Nie boi się ciężkiej pracy. Swoje życie prywatne i zawodowe ma dokładnie zaplanowane i trzyma się wyznaczonego kursu. Brak mu spontaniczności, ale nadrabia to spostrzegoawczością.

Jerzy

Jerzemu nie można odmówić odwagi. Jest bardzo wrażliwy na krzywdę ludzką. Pomagałby nawet nieproszony, nawet nieznajomym. Działa trochę pochopnie. Szybko zapala się do pomysłów i pędzi je realizować. Przez to traci dużo czasu i energi. Najpejiej, gdy ma u swojego boku kogos, kto umiałby pokierować jego działania.

Józef

Józef czuje się odpowiedzialny za innych ludzi: za swoją rodzinę, za swoich przyjaciół, za swój kraj. Nieraz gotowy jest posunąć się bardzo dalego by osiągnąć cel. Budzi skrajne emocje: uznanie, szacunek, ale też nienawiść. Bywa zaborczy i apodyktyczny, ale ludzie i tak podażają za charyzmatycznym Józefem.

Jurand

Jurand uwielbia naturę. Nieraz Jurandzi angażują się aktywnie w ruchy ochrony przyrody. Obraca się w zamkniętej grupie przyjaciół, co nieraz tym, iż inni ludzie uważają go za nieco zimnego i aroganckiego. Wobec swoich przyjaciół jest lojalny. Lubi dobrze się zabawić, by odreagować stresy z całego tygodnia.