Edmund

Edmundzi to ludzie spokojni, opanowani, życzliwi. Mają w sobie upór dążenia do celu, systematyczność. Te cechy często ich zaprowadzają na szczyt kariery zawodowej czy sportowej, gdzie potrafią się uczymać, ponieważ zachwują spokój i trzeźwość umysłu. Cały czas Edmund pozostaje skromnym człowiekiem.

Edward

Edward garnie się do żądzenia. Już w przedszkolu staje się nieformalnym przywódcą swojej grupy. W późniejszych latach nabiera przekonania, że on ze swoimi pomysłami i nieskazitelnym charakterem może zaprowadzić porządek w swoim mieście. Jest pewny siebie, co nieraz bywa postrzegane jako arogancja. Największa zaleta: zdolności organizatorskie.

Emil

Emil prowadzi bogate życie wewnętrzne. Cały czas szuka celu w jego życiu. Za młodu nieraz tym celem jest hedonizm, ale z wiekiem zmienia priorytety. Bardzo przywiązuje się do ludzi i dlatego jako dojrzały mężczyzna stworzy stabilny związek. W pracy zawodowej chciałby zająć się czymś twórczym i byc doceniany przez otoczenie.

Eryk

Eryk sprawia wrażenie trochę oschłej osoby. A tak naprawdę Eryk to człowiek, który zna swoją wartość i nie nawidzi marnować czasu na głupoty. Chce bardzo wiele w życiu osiągnąć, jest nakierowany na sukces. Dopiero gdy go osiągnie pomyśli o swoim życiu prywatnym i towarzyskim. Umie odmawiać sobie przyjemości.

Euzebiusz

Euzebiusza najlepiej określa przymiotnik "swojski". Jest darzony powszechną sympatią. Sam zna wielu ludzi i ma korzystne znajomości. Na codzień gadatliwy, uwielbia plotki i ciekawostki o ludziach, których sam zna. Wprowadza wesoły nastrój w pracy, na zabawach. Ufny wobec ludzi. NIe potrafiłby nikogo celowo skrzywdzić.