Napoleon

Napoleon to cżłowiek niezwykle ambitny. Często jest to sposób na pokonanie kompleksów i udowodnienie własnej wartości. Bez względu na prawdziwe motywy, Napoleon jest w stanie dokonać wielkich rzeczy. Nie akceptuje porażek i nie poddaje się nigdy. Z jednej strony upór i odwaga są jego atutem, ale z drugiej to te cechy mogą przynieść mu klęskę.

Nikodem

Nikodem umie się ustawić. Wie, z kim się zadawać i co może przynieść mu korzyści. Zawsze jest dobrze poinformowany i kontroluje sytuację, co udaje mu się dzięki wrodzonej inteligencji i sprytowi. Dba o to, co o nim mówią i co o nim myślą, stara się dobrze wyglądać. Utrzymuje poprawne, koleżeńskie stosunki praktycznie ze wszystkimi. Największa zaleta: odpowiedzialność.

Norbert

Norbert to mężczyzna, który wcześnie dorasta. Jako nastolatek zadziwia dojrzałością poglądów i zainteresowań. Niechętnie zmienia ukształtowany za młodych lat światopogląd nawet jeśli jest już on nieco archaiczny. Jest uparty i będzie bronił swoich racji, nawet za cenę sprzeczki z ważną dla niego osobą.