Żegota

Żegota ma naprawdę wybuchowy temperament. Jest jak ogień. Ludzie do niego lgną, bo na codzień jest ciepły i serdeczny. Ma zadatki na przywódcę, a ludzie go słuchają i za nim podążaja. Jednak w gniewie jest bez opamiętania. Pod wpływem emocji potrafi zniszczyć to, na co pracował latami. Potem tego żałuje i od razu stara się naprawić sytuację i relację z ludźmi.

Żelisław

Żelisław jest introwertykiem. Nie lubi sytuacji, które go zaskakują. Bijące od niego opanowanie i spokój sprawia, że świetnie sprawdza się w zawodach, gdzie potrzeba rozsądnych decyzji i odporności na stres. Żelisław jest zwolennikiem tradycyjnego modelu rodziny i wychowania dzieci.

Żywisław

Żywisław, jak wskazuje na to jego imie, ma w sobie dużo życia. To znaczy, że wszędzie go pełno. Przez głowę przelatuja mu pomysły i tak szybko jak się pojawiły, Żelisław wprowadza je w życie. To jednak sprawia, że jest ciągle rozdarty pomiędzy nieukończone zadania. Żelisław świetnie nadaje się do pracy zespołowej, gdzie popisywałby się swoją kreatywnością, a bardzie odpowiedzialni członkowie grupy dopilnowaliby, żeby dobrze realizować jego pomysły.