Cezary

Cezary to mężczyzna obdarzony przez los wieloma talentami, zwłaszcza arystycznymi. Jeśli tylko w dzieciństwie ktoś czuwał nad jego rozwojem i motywował do dlaszej pracy, Cyryl w dorosłym życiu zapewne doszedł do mistrzostwa w swoim fachu. Na codzień jest wesoły, pogodny, lubi dużo gadać. Na zabawach zabawia znajomych swymi talentami np. grą na instrumentach.

Cyryl

Cyryljest w gruncie rzeczy jest konserwatystą. Nie zmienia swoich poglądów jak kurek na wietrze, ma dojrzałą, wyrobioną opinię na wiele spraw. Angażuje się emocjonalnie w polityke i kwestie społeczne. Jego dość porywczy temperament i zamiłowanie w dysputach o kwestiach światopoglądowych nieraz doprowadzają do niesnak i kłopotów towarzyskich. Cyryljest ceniony jako osoba niezwykle zaradna i świetnie sprawdza się na kierowniczych stanowiskach.

Czesław

Czesław ma w sobie skłonność do hojności. Jeśli tylko pozwalają mu na to fundusze będzie filantropem. Do wszystkiego podchodzi na luzie, lubi także dobrze się zabawić i korzystać z uroków życia. Niekiedy jego podejście do spraw razi innych, bo w ich oczach jest zbyt beztroskie. Dlatego trudno mu znaleźć prawdziwych wpółpracowników, w pracy jest indywidualistą.