Fabian

Fabian to człowiek, który miewa genialne pomysły. Myśli trochę inaczej niż inni, ale bardzo dobrze rozumie potrzeby innych ludzi. Dlatego do każdego człowieka ma indywidualne podejście. Bardzo angażuje się w życie rodzinne, praktycznie to na nim spoczywa w wiekszej mierze troska o wychowanie dzieci. Jest ciekawym rozmówcą i odpowiedzialnym współpracownikiem.

Feliks

Feliks, jak niektorzy powiadają, to dziecko szczęścia. Spotykają go zaskakujące miłe sytuacje, los działa na jego korzyść. A może to wrodzony spryt i niezawracanie sobie głowy błahostkami powodują, że Felkis tak daleko zaszedł. Z pewnością nie można mu odmówic pewności siebie i odwagi. Bywa nieco samolubny.

Ferdynand

Ferdynant patrzy stoicko na otaczającą go rzeczywistość i próbuje ją zrozumieć. Ceni siebie i swój czas. Ma ambicje, niechętnie podejmuje się zajęĆ, które go nie satysfakcjonują. Ma wyszukany gust. Ceni sobie tradycyjny, wielopokoleniowy modle rodziny, zresztą uważa, że jeśli prowadzić interesy to tylko z rodziną u boku.

Filip

Filip kocha zwierzęta. Nieraz można go spotkać w stadninie, a w domu obowiąkowo będzie miał kota i psa. Idealny zawód to właśnie taki, który zapewniałby mu kontakt z jego ulubieńcami, np. weterynasz, treser, pracownik zoo. Rówież wobec ludzi okazuje wielkie serce, chętnie wyciąga pomocną dłoń.

Franciszek

Franciszek to człowiek nauki. Raczej niechętnie angażuje się w politykę czy intrygi w pracy. Nie ujawnia swoich poglądów; on chce dobrze wykonywać swoją pracę i przez to służyc ludziom, a nie wdawać się w czcze dysputy. Umie pogodzić się z tym, co mu los przyniesie. Pomimo wrodzonej skromności często ludzie widzą w nim autorytet i tym samym Franciszek zajmuje ważne miejsce w społeczności.