Tadeusz

Tadeusz to dusza towarzystwa. Jego serdeczny śmiech słychać już z oddali. Ludzie do nieg lgną, bo Tadeusz to wyjątkowo ciepła osoba. Daje uczucie bezpieczeństwa. Optymizm i pogoda ducha wydają się działać znakomicie na odpędzanie problemów. Często ma "sprytne ręce" - radzi sobie znakomicie przy ręcznej pracy wymagającej precyzji. Tadeusz powinien uważać na fałszywych przyjaciół.

Teodor

Teodor na pierwszy rzut oka może wydawać się trochę surowy i nieprzystępny. Starannie wybiera towarzystwo i nie rzuca słów na wiatr. Jak zawsze, żeby mówić o człowieku trzeba go lepiej poznać - wtedy Teodor okazuje się lojalnym przyjacielem, który będzie Cię wspierał nawet jeśli reszta cię opóści. Teodor ma zadatki na dobrego mówcę.

Teofil

Teofil to imię pochodzenia greckiego. Fakt ten odbija się na osobowości Teofila. Kocha on bowiem naukę i dociekanie prawdy. Ma umysł raczej humanistyczny, uwielbia literaturę. Nieraz Teofil podąży ścieżką kariery filologii klasycznej, historii starożytnej lub archeologii. Wizerunek naukowca może mylić. Drzemie w nim rządza przygód, nieznosi on nudy. Najlepiej jeśli może on łączyć pracę z podróżami i badaniami.

Tobiasz

Tobiasz to człowiek zagadka. Tak właściwie mało kto widział jego prawdziwą twarz. Na codzień cichy i niepozorny, ale w swojej skrytości snuje ambitne plany. Zawsze ma jakiegoś asa w rękawie. Długo przygotowuje się i myśli, zanim otwarcie rozpocznie wykonywanie swoich celów. Gdy już się rozpędzi, chyba nic nie jest w stanie go zawrócić z drogi. Ma zdolości do łatwego pprzekonywania ludzi do swoich racji i szybkiego zawierania przyjaźni.

Tomasz

Tomasz to człowiek, który łatwo przystosowuje się do nowych warunków. Jest elastyczny i wie, że nie warto za wszelką cenę trzymać się utartych schematów. W pracy jest ceniony za swoje świeże pomysły. Często zmienia miejsce zamieszkania, profesję lub zainteresowania. Jego zaletą jest intuicja, dzięki której może wyczuć zbliżające się trendy i wyjść im na przeciw.

Tymon

W Tymonie drzemie dusza buntownika. Jeśli nie wyszalał się za młodu, okres buntu najprawdopodobniej pojawi się po czterdziestce. To doświadczenie może odmienić go całkowicie. Rajmund pragnie szacunku w grupie, ale przede wszystkim uznania przez szefa lub kogoś, kogo uważa za swój autorytet.

Tytus

Tytus to niepozorny mężczyzna, w którym drzemią prawdziwy potencjał. Nawet jeśli osiągnie sukces lub dokona bohaterskiego czynu nadal pozostaje sobą - skromnym, wielkodusznym człowiekiem. Nie boi się wstawiać za innymi ludźmi i narażać własną skórę.