Ignacy

Ignacy ma w sobie pierwiastek ognia. To sprawia, że ma wybuchowy temperament. Ale tak samo szybko jak wpadł w gniew pogodzi się z przeciwnikiem i o wszystkim zapomni. Gdy kogoś pokocha, jego miłośc jest namiętna i gorąca. Jednak uczucie nie wypala się, jest wiecznym ogniem. Największa zaleta: przyjazne, otwarte nastawienie do ludzi.

Igor

Igor to człowiek o wielkiej samodyscyplinie. Dzięki temu Igor często odnosi sukces, zajmuje kierownicze stanowiska, prowadzi odpowiedzialne przedsięwzięcia. Ma wyrobione własne zdanie i niechętnie je zmienia. Szczególnie nie znosi gdy kwestionuje się jego fachową wiedzę, wtedy nie można liczyć na żaden kompromis z jego strony. Jest powszechnie ceniony za swoją odpowiedzialność.

Innocenty

Innocenty nawet w starszym wieku pozostaje w dużej mierze dzieckiem. Objawia się to z jednej strony dość naiwnym podejściem do życia, z drugiej chłonnością umysłu i otwartością na nowości. Szybko się uczy, jest sprytny. Problemem okazuje się niekiedy zbytnia ufność w ludzi, którzy łatwo mogą go wykorzystać.

Ireneusz

Ireneusz to typ optymisty. Chociażby mu dach przeciekał i nie miał co do garnka włożyć, będzie uśmiechnięty i w pogodnym nastroju. Wierzy w swoją szczęśliwą gwiazdę, ma nadzieję, że los sam rożwiąże jego problemy np. poprzez wygraną w totolotka. Choć nieraz wydaje się, że jest bezczynny, on czeka na sprzyjającą okazję i wykorzystuje ją w 100%.